[E3 2014]. Polskie zombie będą teraz niemieckie. Zapowiedź Dead Island 2

Za poprzednie odsłony serii odpowiadał nasz rodzimy Techland. Kolejną częścią gry zajmą się jednak panowie ze studia Yager Development.

Taką informacje obwieszczono podczas konferencji na targach E3. Wydawca Deep Silver oficjalnie zapowiedział Dead Island 2 oraz pokazał premierowy zwiastun.


Polacy nie będą już pracowali nad tą marką, skupiając się na własnej produkcji o zombie, czyli Dying Light. Dlatego za prace nad Dead Island 2 ma odpowiadać niemieckie studio Yager Development, znane m.in. ze strzelanki Spec Ops: The Line.

W Dead Island 2 zagramy na blaszakach oraz konsolach: Xbox One i PlayStation 4. Posiadacze PS4 otrzymają coś extra – nieznaną jeszcze ekskluzywną zawartość i 30-dniową betę na wyłączność. Data premiery Dead Island 2 została orientacyjnie wyznaczona na wiosnę przyszłego roku.

Targi E3 2014 – wiadomości i nadchodzące gry. Wszystko w jednym miejscu

Dead Island 2 – data premiery w 2015 roku

Akcja Dead Island 2 rozegra się niecały rok po wydarzeniach z pierwszej części gry. Tajemniczy wirus, który przemienił ludzkość w krwiożercze monstra, nie został opanowany. Gorzej – plaga się rozszerzyła, opanowując cały stan Kalifornii w USA. Rząd objął wspomniany teren kwarantanną, ale nie wszyscy chcieli opuścić swoje domy…

Zapowiada się ostra jatka, okraszona doskonałą grafiką w technologii Unreal Engine 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Gggt

    No nie znowh zombie

3 Shares
Share3
+1
Tweet