Firma ubezpieczeniowa zasponsoruje stypę w stylu Dead Island 2. “Umierajcie odpowiedzialnie”

Dead Island 2 - firma zasponsoruje Waszą stypę w stylu gry
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Dead Happy to brytyjska firma ubezpieczeniowa, która oferuje sporo dziwnych pakietów. Najnowszy z nich to element promocji Dead Island 2.

Brytyjska firma ubezpieczeniowa oferuje dość niepowtarzalną polisę na życie. Wszystko jest elementem promocji Dead Island 2, czyli oczekiwanej od lat kontynuacji serii od Techlandu o eksterminowaniu (nie)umarłych. PLAION wraz z firmą Dead Happy oferuje dodatkowy plan za 8 tys. funtów (ponad 40 tys. zł), który dodaje ciekawe “atrakcje” dla naszych bliskich po naszej śmierci. Jest to dodatkowa opcja do standardowego planu firmy.

Na co możemy liczyć? Na stypę w formie wielkiej imprezy! Pakiet pozwoli “wysłać waszych kumpli do prawdziwego LA na imprezę napędzaną koktajlami zombie, zanim wszystko pójdzie w diabły”. Brzmi dumnie, ale trzeba pamiętać, że nie jest to prawnie obowiązująca opcja. Dead Happy przestrzega, że nie może nikogo na siłę zmusić, aby po naszej śmierci udał się do LA na imprezę. Pakiet nazywa się “Deathwish”.

Stypa, która zakończy wszystkie stypy, na twoją cześć. Ten pakiet pokryje również koszty Twojego pogrzebu, aby nie było żadnych niechcianych powrotów! W końcu wszyscy powinniśmy umierać odpowiedzialnie. Stwórz swoje życzenie śmierci i podziel się nim z kolegami, aby wiedzieli, co naprawdę chcesz, aby się stało, gdy umrzesz.

– czytamy na stronie ubezpieczyciela

Warto dodać, że firma słynie z “dziwnych” opcji polis na życie. Istnieje możliwość wysłania naszych prochów na granicę kosmosu lub stworzenie statuy z brązu na naszą część.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie