Dead Island 2 wraca do żywych! Oto nowe zrzuty ekranu, okładka i możliwa data premiery

Dead Island 2 HELL-A Edition taniej na PS4 i PS5 w Media Expert
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Dead Island 2 od wielu lat znajduje się w deweloperskim piekle, ale ostatnie doniesienia wskazywały, że nadal powstaje i ma się zaskakująco dobrze. Teraz możemy być pewni, że do premiery już niedaleka droga – wszystko dzięki karcie produktu w sklepie Amazon.

W sieci pojawiła się cała masa szczegółów produkcji Dambuster Studios. Opis w sklepie wskazuje, że Dead Island 2 ukaże się już 3 lutego 2023 roku… ponad 9 lat po pierwszej zapowiedzi na E3 2014.

Twórcy oddadzą w ręce graczy aż sześć postaci, które zawalczą z zombiakami w rozgrzanym słońcem Los Angeles. Opis rozgrywki sugeruje, że przez prawie dekadę nie zmieniono znacznie zamysłu rozgrywki i możemy liczyć na tytuł stawiający na rozwój postaci i zbieranie ekwipunku.

Jeśli chodzi o fabułę, Dead Island 2 przedstawi losy postaci, które zostały zainfekowane śmiercionośnym wirusem, ale są odporne na jego negatywne działanie i nauczyły się kontrolować „wewnętrznego zombiaka”. O stosunkowo przyziemnej fabule raczej możemy zapomnieć.

Nie wiadomo, kiedy ujrzymy kolejny zwiastun nowego Dead Island. Niewykluczone, że zostanie on zaprezentowany w trakcie Gamescom Opening Night Live, które odbędzie się 23 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Poniżej znajdziecie okładkę oraz zrzuty ekranu z Dead Island 2. Informacje ze sklepu Amazon potwierdzają, że gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie