Dead Island 2 może zostać ponownie zapowiedziane w tym roku. Gra ponoć jest w świetnym stanie

Dead Island 2 z zapowiedzią w tym roku - wskazuje insider
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Ostatni zwiastun Dead Island 2 okazał się tak naprawdę Goat Simulator 3, więc co się dzieje z oczekiwaną grą o zombie? Być może niebawem się tego dowiemy.

O Dead Island 2 oficjalnie było cicho przez wiele lat. Marka Techlandu przeszła w ręce Deep Silver, a fani, którym nie wystarcza Dying Light, nie mogli doczekać się premiery gry. Szkoda tylko, że prace nad pozycją przypominały sinusoidę i były niezwykle problematyczne.

Niedawno Embracer Group samo stwierdziło, iż tytuł powinien zadebiutować w najbliższym roku fiskalnym, czyli do marca 2023 roku. To dość jednoznaczne potwierdzenie, iż tytuł faktycznie żyje. Wcześniejsze przecieki zwiastują nam naprawdę ciekawą grę w świetnym settingu i z paroma intrygującymi pomysłami.

Na Try Hard Guides pojawił się nowy wpis nieodżałowanego Toma Hendersona. Znany leaker powraca w nim do tematu Dead Island 2 i wskazuje, że gra faktycznie ma się dobrze. Mamy ją rzekomo zobaczyć w akcji jeszcze w tym roku. Niektóre źródła sądzą, iż może chodzić o grudniowe The Game Awards, co nie byłoby takie zaskakujące. W końcu niedawno doczekaliśmy się pokazu, jak się zdawało, DI2, który ostatecznie okazał się… Goat Simulator 3.

Henderson zaznacza również, że gra wygląda świetnie. Jedno z jego źródeł, które miało przyjemność grać w tytuł, stwierdziło, że „to chyba moja najbardziej oczekiwana gra po zagraniu w nią”. Brzmi niezwykle zachęcająco, więc liczymy na potężny opad szczęki.

Dead Island 2 ma zaoferować nam parę różnorodnych miejsc po apokalipsie zombie z całym Hollywood i rejonem San Francisco na czele. Tym razem pojawi się zestaw zupełnie nowych 5 lub 6 postaci. Twórcy stawiają przede wszystkim na zabawę w kooperacji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie