Gamescom 2022 może miło zaskoczyć. Prowadzący ma ciekawe wieści

Gamescom 2022 - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Wygląda na to, że Gamescom 2022 może być wyjątkowo ciekawym eventem dla graczy. Nie zabraknie zapowiedzi nowych produkcji i „rzeczy, których ludzie nie spodziewaliby się tam znaleźć”.

Prowadzący Geoff Keighley poinformował, że w trakcie wydarzenia Gamescom Opening Night Live zobaczymy 2 godziny materiału z ponad 20 różnych produkcji, a na scenie pojawi się kilku gości. Choć na razie nie wiadomo, jakie firmy zaprezentują swoje gry, Keighley obiecuje, że będzie bardzo ciekawie.

Na scenie pojawi się ponad 20 gier. To będzie wielkie widowisko. Mamy kilku bardzo fajnych gości, którzy przyjadą do Niemiec i dołączą do nas na scenie, aby ujawnić swoje gry i zaprezentować nową zawartość.

Nie ogłosiliśmy jeszcze składu firm, które będą tam obecne, ale myślę, że mamy kilka fajnych niespodzianek i rzeczy, których ludzie nie spodziewaliby się tam znaleźć. Jest sporo gier. Będziemy mieli 2 godziny materiału do pokazania – klipy z rozgrywki, zwiastuny i zapowiedzi.
Ten rok jest lżejszy pod względem premier w końcówce roku, więc wiele rzeczy będzie dotyczyło tego, co zadebiutuje w 2023 roku i później. Ale tak, myślę, że ludzie będą podekscytowani i nie mogę się doczekać, aż fani to zobaczą i będą z nami na sali.

– powiedział Geoff Keighley w trakcie transmisji na Twitterze
Źródło: VideoGamesChronicle

Sprawa jest o tyle zaskakująca, że Opening Night Live zazwyczaj nie zachwycało pod względem zapowiedzi i stanowiło raczej skromny suplement do rzeczy prezentowanych w okolicy targów E3. Być może Gamescom 2022 nieco zmieni podejście graczy do tego wydarzenia.

Opening Night Live odbędzie się 23 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego. Prawdopodobnie przed głównym eventem obejrzymy też pre-show, choć nie zostało ono jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie