Dead by Daylight – darmowe granie i DLC ze Stranger Things

Dead by Daylight – darmowe granie i DLC ze Stranger Things
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC

Kto nie miał okazji pobawić się przy Dead by Daylight, może przez najbliższe dni sprawdzać grę za darmo. Deweloperzy odpalili akcję z okazji premiery nowego dodatku Stranger Things.

Dead by Daylight wzbogaciło się o kolejne DLC – Stranger Things Chapter. Jak czytamy w opisie dodatku, to zupełnie nowy rozdział gry wprowadzający nowego zabójcę i dwóch ocalałych. Poniżej możecie zobaczyć trailer z Demogorgonem, a kto chętny stanąć z nim twarzą w twarz, musi wyłożyć na nowy dodatek 43,99 zł.

Z okazji premiery DLC, możemy skorzystać z darmowego ogrywania Dead by Daylight, które jest możliwe do 23 września, godziny 19:00 czasu polskiego. Dwa dni dłużej – do 25 września – potrwa natomiast promocja na podstawową wersję gry. Po rabacie 50 procent płacimy 35,99 zł.

Tytuł od studia Behaviour Interactive stawia na asymetryczny multiplayer w klimatach horroru, gdzie jeden gracz wciela się w mordercę, a pozostała czwórka odgrywa jego ofiary. Uciekinierzy nie mają żadnych szans w bezpośrednim starciu z psychopatą, zatem ich jedyną szansą jest pozostawanie w ukryciu, ciche przemykanie w cieniu oraz współpraca (możemy zastawiać pułapki).

Ciekawym rozwiązaniem jest również odmienny widok dla mordercy oraz ofiar. W pierwszym przypadku obserwujemy akcję z oczu postaci, zatem żeby wyjrzeć za róg, musimy po prostu ujawnić swoją pozycję. W drugim przypadku mamy widok zza pleców postaci, co pozwala na lepsze zorientowanie się w terenie oraz manewrowanie kamerą tak, by zobaczyć co jest za węgłem bez wychodzenia ze swojej kryjówki. Zabawę uatrakcyjniają dodatkowo losowo generowane mapy, zatem za każdym razem znajdujemy się na całkowicie nowym terenie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie