Fani Dead by Daylight, będzie się działo. Zapowiedziano urodzinowy pokaz nowości

Dead by Daylight - Silent Hill
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Wkrótce poznamy kolejne nowości zmierzające do Dead by Daylight. Behaviour Interactive szykuje się do świętowania urodzin gry.

Ogłoszono, że już 17 maja odbędzie się specjalna transmisja, w trakcie której zapowiedziane zostaną nowinki zmierzające do produkcji. Jeśli jesteście stałymi bywalcami serwerów DbD, zdecydowanie warto się pojawić.

Tematem przewodnim wydarzenia będzie prezentacja planów na siódmy rok rozwoju produkcji. W harmonogramie jest pokazanie usprawnień Quality of Life oraz samej rozgrywki, a także prezentacja 24 Rozdziału Dead by Daylight. Nie zabraknie też świętowania szóstych urodzin tytułu, choć na szczegóły celebracji trzeba jeszcze poczekać.

Póki co nie wiadomo, co takiego dokładnie szykuje Behaviour Interactive dla swoich fanów. Najpewniej ujrzymy kolejne DLC zmierzające do gry. Niewykluczone, że deweloperzy szykują kolejną paczkę licencjonowaną znaną marką filmowych (lub growych) horrorów – póki co możemy się jedynie domyślać.

Dead by Daylight słynie z ogromnego katalogu stworów, które możemy kojarzyć z popularnych filmów grozy. Niedawno do hordy maszkar dołączyła Sadako z The Ring, a wcześniej do gry trafiły postacie z takich hiciorów jak Silent Hill, Resident Evil, SAW, Krzyk czy Hellraiser. Choć najpopularniejsze horrorowe marki zostały już wykorzystane, w DbD wciąż może pojawić się więcej straszaków z bardziej niszowych propozycji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie