Data premiery Dying Light: The Following? Techland przybliża termin

Polskie studio wypuściło krótki zwiastun, który zdradza, kiedy mniej więcej możemy spodziewać się dodatku Dying Light: The Following.

Zarówno filmik jak i nowy screen, który mozecie zobaczyć na początku wiadomości, wskazuje na pierwszy kwartał 2016 roku (zerknijcie na tablice rejestracyjne samochodów).


Od czasu Gamescom 2015 zaprezentowaliśmy Wam całkiem sporo o naszym nadchodzącym rozszerzeniu, jak choćby nową mapę z rozległymi terenami wiejskimi, w pełni modyfikowalny pojazd terenowy typu buggy oraz zarys nowej fabuły. To, czego nie mogliśmy dotąd ujawnić to data premiery. Dzisiaj już wiemy, że Dying Light: The Following pojawi się na rynku w pierwszych trzech miesiącach 2016 roku. Daje nam to wystarczająco dużo czasu, by zamieścić w grze wszystkie pomysły i niespodzianki, które dla Was zaplanowaliśmy. Miejcie zatem oczy szeroko otwarte, bo już wkrótce odkryjemy kolejne sekrety naszego projektu. I obiecujemy podzielić się dokładną datą premiery, jak tylko będziemy mieli ostateczną decyzję – zapewnia producent gry Tymon Smektała.

To będzie zdecydowanie największa aktualizacja – obszarowo większa niż teren samej gry podstawowej wraz ze wszystkimi dotychczas opublikowanymi DLC. Będą rajdy terenowymi buggy, będą pistolety maszynowe, zupełnie nowa historia i… O tym niebawem! – czytamy natomiast w opisie zwiastuna, który prezentujemy poniżej.

Przypominamy, że Dying Light: The Following będzie dostępny w cenie 59,90 zł, lecz posiadacze przepustek sezonowych otrzymają dodatek całkowicie za darmo.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

14 Shares
Share14
+1
Tweet