Data aktualizacji 0.15 do Armored Warfare oraz szczegóły pojazdów 10 poziomu ujawnione

Update z polskim akcentem.

Obsidian Entertainment i My.com ujawniają datę wprowadzenia aktualizacji 0.15 do Armored Warfare, która przyniesie ze sobą m.in. pojazdy 10 poziomu, w tym polski czołg lekki PL-01, a także Leopard 2A7-140, XM1A3 Abrams i inne. Aktualizacja 0.15 pojawi się w grze 3 maja.


Przygotowując się do wprowadzenia 10 poziomu uważnie monitorowaliśmy opinie społeczności o tym, co powinien zawierać najwyższy poziom pojazdów w Armored Warfare. Stało się jasne, że posiadając w grze współczesne pojazdy pancerne, warto także zrobić jeszcze większy krok naprzód i przyjrzeć się pojazdom będącym w fazie prototypów, z pewnymi eksperymentalnymi lub planowanymi ulepszeniami. Biorąc pod uwagę, że wydarzenia w Armored Warfare mają miejsce mniej więcej w połowie lat 30. XXI wieku, wprowadzenie tych niesamowitych pojazdów przyszłości było idealnym rozwiązaniem. Mamy nadzieję, że graczom spodobają się nowości w Armored Warfare! – mówi Antoine Guyard, europejski producent Armored Warfare.

Szczegóły pojazdów 10 poziomu w Armored Warfare:

  • PL-01 – owoc współpracy firm OBRUM i BAE Systems. Lekki czołg, oparty na kadłubie opancerzonego wozu bojowego CV90. W Armored Warfare pojazd jest uzbrojony w armatę 120 mm z automatem ładowania, strzelającą pociskami APFSDS, PK, POB oraz PPK LAHAT. Szybki i zwinny PL-01 zajął najwyższe miejsce w klasie lekkich czołgów w Armored Warfare.
  • SPHINX – prototypowy pojazd, opracowany przez francuską firmę Panhard. Jest to wytrzymały sześciokołowy pojazd z wieżą, Lekko opancerzony, ale o znacznej sile ognia, którą zapewnia działko automatycznemu 40 mm i PPK. SPHINX będzie najpotężniejszym wozem zwiadowczym w Armored Warfare.
  • Leopard 2A7-140 – łączy w sobie najnowocześniejsze dostępne opancerzenie Leoparda 2 i siłę ognia działa L/55 Rheinmetall kalibru 120 mm, które można ulepszyć do niemieckiej armaty eksperymentalnej 140 mm. Wyposażony w najbardziej zaawansowane środki zaradcze na świecie Leopard 2A7-140 będzie trudnym do pokonania przeciwnikiem i wielkim wyzwaniem dla każdego pojazdu.
  • XM1A3 Abrams – prototyp wyposażono w najbardziej zaawansowane dostępne ulepszenia jego starzejącego się kadłuba. Pojazd bazuje na M1A2 Abrams, przy czym zyskał zestaw TUSK i pancerz reaktywny ARAT-2. Uzbrojony jest w armatę 120 mm, którą można zmodernizować do działa ATACS kalibru 140 mm
  • T-14 Armata – supernowoczesny czołg podstawowy z Rosji, zaprezentowany na początku 2015 roku. Zaawansowana konstrukcja z bezzałogową wieżą, uzbrojona w nową armatę kalibru 125 mm z automatem ładowania, zostawia w tyle wszystkie inne czołgi podstawowe, będące obecnie na służbie.
  • Challenger 2 ATDU – najnowsza eksperymentalna wersja legendarnego brytyjskiego czołgu podstawowego Challenger 2 jest najlepiej opancerzonym pojazdem, jaki wjedzie do Armored Warfare. Challenger 2 ADTU 10 poziomu uzbrojono w eksperymentalną armatę kalibru 140 mm, strzelającą pociskami kinetycznymi oraz odłamkowo-burzącymi. Challenger 2 ATDU jest świadectwem brytyjskiego kunsztu inżynieryjnego i pomysłowości.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet