Hit od Blizzarda do ogrania za darmo

Hit od Blizzarda do ogrania za darmo
Gry za darmo Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Produkcję sprawdzimy za free na PC, PS4 i Xbox One.

Blizzard ogłasza kolejny darmowy weekend z Overwatch, który wystartuje 26 maja, od godz. 20:00 czasu polskiego i będzie trwał do 30 maja, do godz. 8:59 czasu polskiego na wszystkich platformach.

Podczas tego darmowego weekendu udostępnimy bezpłatnie wszystkich 24 bohaterów i 14 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokowywać różne opcje modyfikacji bohaterów – informuje deweloper.

Jeśli po sprawdzeniu strzelaniny kupimy Overwatch, nie stracimy poczynionych postępów, o ile użyjemy tego samego konta Blizzard, Xbox Live lub Sony Entertainment, na którym graliśmy w ramach darmowego weekendu.

Posiadacze PlayStation 4 oraz Xbox One pograją za darmo pod warunkiem, że posiadają aktywny abonament PS Plus lub Xbox Live Gold.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie