Darmowy motyw PS4 do pobrania. Mroczny The Dark Pictures Anthology

The Dark Pictures bohaterowie
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PS4

W PlayStation Store wylądował kolejny dynamiczny motyw na PS4 za darmo. Zobaczcie jak wygląda „The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan Theme”.

Kto lubi co jakiś czas zmieniać wygląd menu swojej konsoli, może sięgnąć po kolejny motyw, który zadebiutował w PS Store. Mowa o dynamicznym theme związanym z grą The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan.

Motyw jest mroczny i ociekający tajemnicą jak sama gra i powinien przypaść Wam do gustu. Prezentację theme zobaczycie na poniższym filmiku (od razu przewijajcie na 40. sekundę).

Kto chce pobrać The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan Theme, niech wskakuje do PlayStation Store.

Co do samej gry Dark Pictures, jest to seria osobnych, rozgałęziających się filmowych gier z gatunku horror, zawierających tryb dla wielu osób. Jak czytamy w opisie produkcji: W Man of Medan, pięciu znajomych wyrusza na wakacyjną wycieczkę z nurkowaniem, która wkrótce staje się znacznie bardziej mroczna… Rozpocznij przerażający rejs na pokładzie statku-widma. Poznaj mrożącą krew w żyłach historię ze znajomym online albo z nawet piątką przyjaciół offline Wszystkie grywalne postacie mogą żyć lub zginąć. Podejmowane przez ciebie wybory zdecydują o ich losie. Kogo ocalisz?

The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan Theme

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie