Darmowy kod na potrójny prezent. Do wykorzystania w PS Store na PlayStation 4

PlayStation wymusiło na studiach tworzenie
Newsy PS4

Sony rozdaje, więc łapcie okazję. Do zgarnięcia za darmo trzy dynamiczne motywy z gry Ghost of Tsushima. Można nimi ozdobić menu PlayStation 4.

Na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie Twitter pojawiła się miła niespodzianka dla posiadaczy PlayStation 4. A jest nią darmowy kod na potrójny prezent. Przygarniesz aż trzy motywy z Ghost of Tsushima?

3 motywy z Ghost of Tsushimana za darmo

Jeśli chcesz otrzymać motywy, w PS Store musisz zrealizować ten kod: 4PNM-4RNP-9C92. W tweecie poniżej możesz podejrzeć grafiki z każdego rozdawanego theme.

Najciekawiej moim zdaniem prezentuje się motyw z bohaterem na tle zachodzącego słońca. Pozostałe jednak też są niczego sobie. Oto filmiki prezentujące wszystkie prezenty:

Który motyw zamierzasz ustawić na menu swojej konsoli PlayStation 4?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie