Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowy motyw na PS4 z okazji wielkiej wyprzedaży gier

Sony uruchomiło wczoraj kolejną wyprzedaż gier na PS4 w PlayStation Store. Jednocześnie udostępniono wszystkim graczom do pobrania darmowy dynamiczny motyw BIG IN JAPAN.

Wczoraj wieczorem przedstawiliśmy listę przecenionych gier i dodatków na PlayStation 4. Do 16 maja możemy przebierać w wielu tytułach, w tym produkcjach pochodzących z Japonii. Tutaj m.in. seria Dark Souls, Resident Evil czy coś dla fanów Final Fantasy. Jest tego sporo, a Sony postanowiło uczcić rozpoczęcie sprzedaży również darmowym motywem na menu PS4. Theme zawiera grafikę, która promowała rozpoczęcie wyprzedaży Big in Japan.

Motyw nosi nazwę BIG IN JAPAN THEME feat. SHOHEI i zawiera również przyjemną dla ucha oprawę muzyczną. Poniżej wrzucamy filmik prezentujący theme, a kto chce ozdobić menu swojej konsoli w taki sposób, niech wskakuje do PS Store, skąd można pobrać plik.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się