Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowy motyw na PS4. Pobierajcie Untitled Goose Game Dynamic Theme

Nietypowa gra o gęsi doczekała się przyjemnego dynamicznego motywu, który został udostępniony w PlayStation Store za darmo.

Untitled Goose Game to skradanka z gęsią w roli głównej, która zadebiutowała na PlayStation 4 na początku tego tygodnia (tutaj wszystkie premiery gier na PS4 na najbliższe dni). Jeśli gra przypadła Wam do gustu, możecie sięgnąć po dynamiczny motyw, który zrobi z menu konsoli wiejską sielankę z ćwierkającymi ptaszkami. Naprawdę przyjemnie.

Prezentacje motywu zobaczycie na filmiku poniżej, a co do samej gry – Untitled Goose Game to sandbox – skradanka, w której grasz rolę gęsi wypuszczonej na wolność we wsi, której mieszkańcy nawet nie podejrzewają, co ich czeka. Wybierz się na spacer po miasteczku, od publicznego dziedzińca, przez główne ulice ze sklepami, po zielone tereny wiejskie, robiąc żarty, kradnąc kapelusze, gęgając przy tym bez umiaru, czyli ogólnie mówiąc, rujnując wszystkim dzień.

Chętni na pobranie motywu? Znajdziecie go w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się