Darmowe The Elder Scrolls: Legends do pobrania

Mobilne granie w karty.

Bethesda informuje, że gra The Elder Scrolls: Legends jest już dostępna za darmo na iPadach. Jeśli chcecie ją pobrać, wystarczy zajrzeć na kartę tytułu w App Store. Dysponujecie innym urządzeniem przenośnym? Wkrótce też zagracie!

Deweloper przypomina, że w przyszłym miesiącu karcianka trafi na tablety z systemem Android, w maju na urządzenia z Mac OS, a latem na telefony z systemami iOS oraz Android.

Warto również pamiętać, że 5 kwietnia pojawi się duża aktualizacja The Elder Scrolls: Legends, która wprowadzi liczne nowe misje fabularne i ponad 40 nowych kart, w tym trzy legendarne.

Ukazujący się 5 kwietnia „Upadek Mrocznego Bractwa” to zupełnie nowa opowieść z nową zawartością PvE. To ponad 20 misji na trzech różnych mapach – i ponad 40 nowych kart. Nabywcy Upadku Mrocznego Bractwa otrzymają również dodatkową premię w postaci wierzchowca (wilka zagłady) w The Elder Scrolls Online (tylko PC/Mac). To dopiero pierwszy z wielu kroków zmierzających do większej integracji Legends i The Elder Scrolls Online – czytamy na oficjalnej stronie Bethesdy.

Deweloper ujawnia jednocześnie, że na horyzoncie czai się coś jeszcze większegoNie jesteśmy jeszcze gotowi, by ujawnić te plany, ale możecie spodziewać się, że już w czerwcu zobaczycie na E3 zapowiedź nowego dużego dodatku, który pojawi się na początku lata wraz z ogromnym zestawem nowych kart, nowymi elementami mechaniki i nie tylko.

W maju gra zostanie również rozbudowana o wiele nowych funkcji, łącznie z pełnym trybem obserwatora, integracją z serwisem Twitch i wbudowanymi w grę turniejami, które pojawią się wraz z zupełnie nowym trybem Wyzwań.

Wygląda na to, że Bethesda zamierza porządnie wspierać The Elder Scrolls: Legends. Szykuje się zatem niezła konkurencja dla GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.