Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe prezenty od Sony. Posiadacze PS4 dostają takie oto maile

Święta się skończyły, lecz Sony nadal sypie prezentami. Japończycy wysyłają do graczy maile z podsumowaniem zeszłego roku i linkami do darmowych dynamicznych motywów.

Jak donosi serwis mp1st, Sony rozsyła do właścicieli PlayStation 4 maile z podsumowaniem 2018 roku. Wiadomość zawiera informacje odnośnie tego, ile gier uruchomiliśmy na swojej konsoli w zeszłym roku, ile godzin spędziliśmy łącznie na graniu oraz ile trofeów udało nam się odblokować.

Na tym jednak się nie kończy, ponieważ gracze otrzymują wraz z mailem linki do pobrania trzech motywów za darmo, którymi można ozdobić menu PlayStation 4. Wszystkie są dynamiczne!

W poniższej galerii możecie zobaczyć, jak prezentuje się mail od Sony oraz trzy darmowe motywy. Nie wiemy jednak, czy prezenty są rozdawane tylko w niektórych regionach świata, czy też maile z niespodziankami trafią do każdego właściciela PlayStation 4. Dajcie znać, czy znaleźliście jakąś wiadomość od Sony na swojej skrzynce pocztowej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się