Darmowe granie w The Division 2 wystartowało. Otwarta beta na PC, PS4 i Xbox One

Darmowe granie w The Division 2 wystartowało. Otwarta beta na PC, PS4 i Xbox One
Gry za darmo Newsy PC PS4 X360

Otwarta beta The Division 2 właśnie stała się faktem, zatem kto chętny, niech wpada na serwery!

Kto chce sprawdzić The Division 2 przed premierą, może już pobierać pliki (linki wrzucamy poniżej) i dołączać do zabawy. Otwarta beta wystartowała na PC, PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku konsol nie potrzebujemy subskrypcji PlayStation Plus lub Xbox Live Gold podczas grania w trybie solo. Jednak w przypadku wszystkich funkcji online, takich jak tryb gry wieloosobowej i trybu kooperacji, wymagana jest aktywna subskrypcja.

The Division 2 beta – jak zagrać – gdzie pobrać

W zależności od platformy, na której gramy, pliki pobieramy z następujących źródeł:

The Division 2 – otwarta beta – start i zakończenie

Otwarta beta The Division rozpocznie się 1 marca i potrwa do 4 marca. Będą to dni weekendowe, zatem z pewnością wielu graczy znajdzie czas, by wypróbować tytuł przed premierą. Można powiedzieć, że dostaniemy w zasadzie niemal gotowy kod, ponieważ po zakończeniu otwartych testów pozostaną niecałe dwa tygodnie do premiery gry i wątpliwe, by deweloperzy przez ten czas dokonali istotnych zmian w rozgrywce. Głównym celem testów będzie zapewne sprawdzenie infrastruktury sieciowej pod jak największym obciążeniem serwerów. W otwartą betę zagramy na PCPlayStation 4 i Xbox One.

The Division 2 – otwarta beta większa niż zamknięte testy

Dobra informacja jest taka, że podczas nadchodzącej bety otrzymamy większą zawartość w porównaniu do minionych prywatnych testów. Sprawdzimy zatem:

  • 3 misje z wątku fabularnego The Division 2;
  • 5 questów pobocznych;
  • Odwiedzimy fragmenty 4 Mrocznych Stref;
  • Pogramy z innymi graczami w trybie PvP Skirmish;

Otwarta beta będzie zawierała (czego nie było w zamkniętych testach):

  • Misję Viewpoint Museum;
  • Umiejętność Chem Launcher z wariantami – Riot Foam i Explosive Vapor;
  • Mapę PvP Capitol Ruins;
  • Misję endgame, którą odblokujemy po ukończeniu zadania w Jefferson Trade Center (do wyboru będą 3 postacie z różnymi umiejętnościami, każda na 30. poziomie doświadczenia).

Jeśli ktoś brał udział w zamkniętych testach, w otwartej becie również znajdzie coś nowego. Przypominamy, że data premiery The Division 2 została wyznaczona na 15 marca. W przypadku wersji PC, tytuł ominie Steam i będzie dostępny poprzez Uplay oraz Epic Games Store.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie