Darmowe granie w Arma III, tryb sieciowy CoD: Black Ops III i tańszy Firewatch

Steam zaprasza na weekend pełen wrażeń.

Jeśli nawet pogoda się zepsuje, będzie co robić. Kto nie ogrywa świeżych tytułów jak DOOM czy Uncharted 4: Kres Złodzieja, być może skusi się na ofertę, którą dla pecetowców przygotowała na nadchodzące dni platforma Valve.

Zacznijmy od darmowego weekendu z trybem sieciowym Call of Duty: Black Ops III. Już teraz można pobierać niezbędne pliki i cieszyć się zabawą w sieci do niedzieli, do godziny 22:00. Kto po takim maratonie zechce kupić pełną wersję CoD: Black Ops III, będzie mógł to zrobić z 40 proc. rabatem, wydając 35,99€, czyli około 158 złotych. Oferta trwa do poniedziałku, do godziny 19:00.

Osoby znudzone serią Call of Duty będą mogły natomiast pograć przez nadchodzące dni za darmo w Arma III. Jest to możliwe od dzisiaj do poniedziałku, do godziny 19:00. W tym czasie można kupić również Arma III taniej. W tym przypadku rabat wynosi 50 proc., czyli na grę wydamy 17,49€ (około 77 złotych). Również do poniedziałku obowiązują obniżki na inne produkcje od studia Bohemia, sięgające nawet 80 proc.

Na koniec można rozważyć zakup świetnego Firewatch. Choć to niezależna produkcja, zyskała już grono oddanych fanów. Teraz można ją kupić na Steam taniej o 30 proc., czyli za 13,99€ (około 62 złotych). Promocja kończy się w poniedziałek, o godzinie 19:00.

To jak, na co się decydujecie?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: