Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Premiery gier nowego tygodnia. 5 gier, które powinniście sprawdzić

Zobaczcie najciekawsze premiery obecnego tygodnia.

Okazuje się, że końcówka roku wcale nie musi być nudna. Dowodem tego może być chociażby nasza pierwsza propozycja w premierach tygodnia.

Miscreated od października 2014 roku gości w programie Early Access na Steam i według obecnych planów, w grudniu pojawi się pełna wersja gry.

Miscreated jest postapokaliptycznym surwiwalem MMO, rzucającym gracza do świata wyniszczonego wojnami nuklearnymi. Musimy poradzić sobie zatem nie tylko z brakiem surowców oraz budową schronienia, lecz również z odpieraniem ataków innych ocalałych oraz wszelkiej maści mutantów.

Ostatnie recenzje tytułu na Steam są bardzo pozytywne, zatem jeśli jeszcze nie graliście, radzimy przyjrzeć się tej grze nieco bliżej.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 18 grudnia
  • Producent: Entrada Interactive
  • Wydawca: Entrada Interactive

Druga strona to powrót Warhammera.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%