Premiery gier nowego tygodnia. 5 gier, które powinniście sprawdzić

Premiery gier nowego tygodnia. 5 gier, które powinniście sprawdzić
Polecamy! Premiery gier Premiery tygodnia

Okazuje się, że końcówka roku wcale nie musi być nudna. Dowodem tego może być chociażby nasza pierwsza propozycja w premierach tygodnia.

Miscreated od października 2014 roku gości w programie Early Access na Steam i według obecnych planów, w grudniu pojawi się pełna wersja gry.

Miscreated jest postapokaliptycznym surwiwalem MMO, rzucającym gracza do świata wyniszczonego wojnami nuklearnymi. Musimy poradzić sobie zatem nie tylko z brakiem surowców oraz budową schronienia, lecz również z odpieraniem ataków innych ocalałych oraz wszelkiej maści mutantów.

Ostatnie recenzje tytułu na Steam są bardzo pozytywne, zatem jeśli jeszcze nie graliście, radzimy przyjrzeć się tej grze nieco bliżej.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 18 grudnia
  • Producent: Entrada Interactive
  • Wydawca: Entrada Interactive

Druga strona to powrót Warhammera.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie