Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe granie w 3 niezłe FPS-y przez cały weekend

Dobra okazja dla osób, które chcą wypróbować Squad, Post Scriptum oraz Onward.

Steam organizuje darmowy weekend z trzema strzelankami: SquadPost Scriptum oraz OnwardKażda z gier jest udostępniona za darmo do poniedziałku 12 listopada, godziny 19:00 czasu polskiego. Do tego czasu można pobierać tytuły przechodząc na karty gier w serwisie Steam i bawić się do woli.

Kto po darmowym weekendzie będzie chciał kupić SquadPost Scriptum lub Onward, będzie mógł zaoszczędzić nieco grosza. Każda z gier jest przeceniona do 12 listopada odpowiednio do 71,49 zł, 80,99 zł i 53,99 zł.

Squad to sieciowy fps dla 100 osób, którego celem jest realistyczne ukazanie bitew. Gra stawia na komunikację oraz współpracę między piechotą i pojazdami. Oferuje wielkie mapy, wznoszenie umocnień oraz wbudowany komunikator głosowy do rozmowy z pobliskimi graczami lub przez radio.

Post Scriptum to realistyczny shooter, który przenosi nas w okopy II wojny światowej. Produkcja jest przeznaczona jedynie do rozgrywki sieciowej, zatem nie znajdziemy w niej kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza. Post Scriptum opiera się na Operacji Market Garden, która miała miejsce w dniach 17–26 września 1944 na terenie Holandii. Bitwa pomiędzy Aliantami a III Rzeszą zakończyła się wówczas zwycięstwem tych drugich. W grze będziemy mogli opowiedzieć się oczywiście po obu stronach i stanąć do walki w meczach 50 na 50 osób. Mapy mają być bardzo duże i realistycznie odwzorowane. Wielkość lokacji dochodzi do 8 kilometrów kwadratowych. Oprócz biegania po okopach, pojeździmy również pojazdami, których w Post Scriptum będzie około 50.

Onward jest taktyczną strzelanką wieloosobową stworzoną z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Wyróżnikiem tego tytułu na tle innych FPS-ów jest brak jakichkolwiek udogodnień HUD. Na ekranie nie zobaczymy licznika naboi czy celownika na środku ekranu. Ilość odrodzeń na mapie jest ograniczona, zatem ważna jest koordynacja działań z innymi członkami drużyny w celu osiągnięcia sukcesu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%