Promocje dnia – najlepsze myszki dla graczy, Squad na PC taniej oraz mnóstwo PS5

Promocje dnia 29 grudnia
PC PS5

Dziś pomagamy znaleźć najlepszą myszkę dla graczy. Oprócz tego świetny symulator pola bitwy taniej oraz oferty na PS5 w polskich sklepach.

Przypominam, że wszelkie prezentowane tu oferty ważne są w chwili publikacji tego artykułu.

Najlepsza myszka dla gracza

Myszki gamingowe to temat rzeka – modeli jest naprawdę wiele, a każdy odznacza się inną, ciekawą funkcją. Aby się w tym wszystkim nie pogubić, nasz dział “Promocje” zadbał o kompleksowy poradnik wraz z ofertami.

Squad na PC taniej

Squad to może nieco niedoceniona, ale świetna pozycja dla fanów wszelkich FPS-ów. Tutaj mamy akurat do czynienia z prawdziwym “polem bitwy”, do nawet 100 graczy na raz!

PS5 w polskich sklepach

Nie da się ukryć, że temat PS5 wciąż wywołuje wiele emocji. Aby nieco ostudzić atmosferę, postanowiliśmy przedstawić Wam zestawienie, które odpowie na pytanie “w którym sklepie dostanę PS5?”. Poniżej więcej informacji.

To nie wszystko! Poniżej reszta ofert, m.in. tańsze słuchawki, a także Xbox Series X:

Zapraszamy do działu poświęconego promocjom po więcej świetnych ofert!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie