Darmowe granie w trzy niezłe tytuły przez cały weekend

Którą wybieracie?

Nie macie planów na weekend i zamierzacie posiedzieć przy komputerze lub konsoli? Jeśli tak, być może skusicie się na poniższe propozycje.

Na początek For Honor, który mogą sprawdzać za free posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One oraz pecetowcy. W przypadku blaszaków, tytuł jest do ogrania na Steam i możemy się przy nim bawić do godziny 21:00 w niedzielę. Do tego samego dnia i godziny gra jest udostępniona za darmo w PlayStation Store. Posiadacze konsol Xbox One mogą natomiast korzystać z testowania For Honor do godziny 8:00 w poniedziałek.

Do niedzieli (godzina 21:00) pogramy również za darmo w LawBreakers oraz Squad, które zostały udostępnione za free w ramach darmowego weekendu na Steam. Pierwszy tytuł to gra sieciowa od słynnego dewelopera Cliffa Bleszinskiego.

Squad to z kolei sieciowy FPS dla 100 osób, którego celem jest realistyczne ukazanie bitew. Gra stawia na komunikację oraz współpracę między piechotą i pojazdami. Oferuje wielkie mapy, wznoszenie umocnień oraz wbudowany komunikator głosowy do rozmowy z pobliskimi graczami lub przez radio.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.