Darmowe granie! The Crew 2, DayZ oraz Street Fighter V przez cały weekend

Darmowe granie! The Crew 2, DayZ oraz Street Fighter V przez cały weekend
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Nie macie planów na nadchodzące chłodne wieczory? Zobaczcie trzy gry, które będziecie mogli ograć za darmo.

Przypominamy, że LEGO The Hobbit (szczegóły tutaj) oraz Full Throttle Remastered (szczegóły tutaj) możecie pobrać za darmo i zachować gry na zawsze. Poniżej znajdziecie natomiast ofertę na darmowe weekendowe granie w trzy ciekawe tytuły.

The Crew 2 za darmo na weekend

Darmowa wersja gry The Crew 2 zapewnia dostęp do wszystkich map, pojazdów i wydarzeń znajdujących się w pełnej wersji gry. Słowem – sprawdzacie całą grę, a nie jej małą część. Jeżeli po darmowym weekendzie zdecydujemy się na zakup The Crew 2, wszystkie postępy i posiadane pojazdy zostaną do niej przeniesione. Dodatkowo Ubisoft oferuje dodatkowy darmowy samochód dla graczy, którzy dokonają zakupu wyścigów. Na PS4 dostaniemy Maserati Gran Turismo S, na Xbox One BMW Z4 GT3, a na PC FORD GT TOURING.

  • PC (Uplay) – gramy za darmo do 17 grudnia, godz. 1:00
  • PS4 – gramy za darmo do 17 grudnia, godz. 9:00
  • Xbox One – gramy za darmo do 17 grudnia, godz. 18:00

DayZ za darmo na weekend

Posiadacze komputerów PC mogą już teraz wskakiwać na Steam, gdzie czeka darmowa wersja DayZ. Grę możemy ogrywać za free do 17 grudnia (poniedziałek), godz. 21:00 czasu polskiego.

Pamiętajcie, że jest to już pełna wersja DayZ, która opuściła niedawno program Early Access. DayZ to sieciowa gra FPS, rozgrywająca się w świecie, w którym większość populacji zamieniła się w żądne krwi zombiaki. Naszym celem jest oczywiście przetrwanie.

Street Fighter V za darmo na weekend

Kogo nie kręcą powyższe tytuły i woli komuś porządnie dać po… buzi (wirtualnie, oczywiście), może to zrobić pobierając za darmo Street Fighter V w wersji PC. Podobnie jak w przypadku DayZ, wystarczy zajrzeć na kartę gry i rozpocząć pobieranie.

Darmowe obijanie przeciwników jest możliwe do 17 grudnia (poniedziałek), godz. 21:00 czasu polskiego.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie