Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gra za darmo na początek! Wyprzedaż Zimowa 2018 na GOG wystartowała

Full Throttle Remastered za darmo, codziennie nowe okazje, darmowa gra przy pierwszym zakupie, ponad 2000 ofert przez 3 tygodnie.


Właśnie wystartowała Wyprzedaż Zimowa 2018 na GOG.COM. Na wszystkich domatorów czekają gry za darmo, codzienne okazje, specjalne rekomendacje oraz jeszcze więcej niższych cen niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście wszystko bez DRM.

Wyprzedaż Zimowa 2018 potrwa przez 3 tygodnie, aż do 3 stycznia, do godziny 23:59.

Załóż kask i miej się na baczności lub wciśnij gaz do dechy. Zdobądź kopię Full Throttle Remastered za darmo przez pierwszych 48 godzin wyprzedaży (do 15 grudnia, do godziny 15:00).

Skoro już mówimy o darmowych rzeczach – odblokuj darmowe gry, robiąc zakupy w trakcie wyprzedaży. Zdobądź Fantasy General za darmo przy pierwszym zakupie oraz EVERSPACE w momencie, gdy łączna suma, którą wydasz w trakcie trwania promocji, osiągnie 55 zł.

Uwolnij od DRM swoje gry ze Steam – GOG Connect powraca. Połącz swoje konto Steam i dodaj wybrane gry do biblioteki GOG.COM. Wśród tytułów, które możesz uwolnić od DRM są: Oddworld: Abe’s Oddysee, Age of Wonders 3 i Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut. W każdym tygodniu wyprzedaży w ramach GOG Connect będzie się pojawiał nowy zestaw gier bez DRM, więc zaglądajcie do sklepu regularnie.

Wyprzedaż Zimowa startuje z ponad 1900 okazjami, ale w kolejnych dniach dołączą do niej następne tytuły, więc zachowaj czujność, bo tej zimy znajdziesz niepowtarzalne rabaty na prawie każdą z gier dostępnych w katalogu GOG.COM.

Codzienne okazje powracają – wybrane tytuły w wyjątkowych cenach będą dostępne tylko przez 24 godziny. Odwiedzaj GOG.com codziennie o godzinie 15:00, aby sprawdzić 8 nowych gier.

Spośród ponad 400 tytułów, które miały premierę w tym roku, znajdziesz na wyprzedaży: Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści (-20%), Frostpunk (-33%), Divinity: Original Sin II – Definitive Edition (-35%), Stellaris (-60%), BATTLETECH (-30%), Pillars of Eternity II: Deadfire (-34%).

Co jeszcze? Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY (-60%), SWAT 4 (-50%), Homeworld: Remastered Collection (-80%), XCOM: Enemy Unknown Complete Pack (-80%), Heroes of Might & Magic 3: Complete (-66%), ELEX (-50%), The Witness (-75%) i inne.

Źródło: GOG.com

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%