Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

LEGO The Hobbit za darmo do pobrania. Pełna wersja

Tuż przed świętami możemy zgarnąć zupełnie za darmo LEGO The Hobbit. Oferta jest jednak ograniczona w czasie i musimy się pospieszyć, by otrzymać grę.

Humble Store co jakiś czas rozpieszcza nas darmowymi grami. Tym razem sklep oferuje świetne LEGO The Hobbit, które możemy dostać za free do jutra, 15 grudnia, godziny 19:00 czasu polskiego. Co należy zrobić?

Jeśli chcesz LEGO The Hobbit za darmo, musisz do wspomnianej wyżej daty/godziny wykonać następujące czynności: Przechodzimy na stronę sklepu Humble Store, gdzie należy zalogować się na swoje konto, lub zarejestrować się, jeśli jeszcze konta nie posiadamy. Następnie klikamy na przycisk GET THE GAME i czekamy, aż na naszego maila przyjdzie klucz Steam na grę.

Załatwione, macie już klucz, lecz to jeszcze nie koniec. Klucz musicie koniecznie aktywować na Steam do dnia 20 grudnia. Wystarczy, że dodacie grę do biblioteki. Samego pobrania możecie dokonać już później.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%