Darmowe dynamiczne motywy na PS4 z Dishonored 2

Darmowe dynamiczne motywy na PS4 z Dishonored 2
Filmiki z gier Newsy PS4

Który z tej trójki najbardziej się Wam podoba?

Bethesda przypomina na swojej oficjalnej stronie, że na posiadaczy PlayStation 4 czekają w PS Store trzy dynamiczne motywy z Dishonored 2.

Od dziś możesz pobrać trzy takie motywy za darmo – zakup w przedsprzedaży nie jest wymogiem. Spędź trochę czasu w Karnace, zajmij swoje miejsce na tronie lub stań twarzą w twarz z Corvo Attano i Emily Kaldwin – zachęca deweloper.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądają wszystkie darmowe motywy z Dishonored 2, zapraszamy na poniższe filmiki, które wrzucił do sieci YouTube’r skrywający się za pseudonimem RenkaWong.

Kto będzie chciał pobrać konkretny motyw, niech klika w jeden z poniższych linków:

Dishonored 2 – gameplay z kreatywnymi zabójstwami i pełna lista osiągnięć

Bethesda przedstawia kolejny fragment rozgrywki z Dishonored 2 oraz publikuje pełną listę osiągnięć, jakie podczas zabawy będziemy mogli zdobyć.

Zaczynamy od filmiku, na którym Emily i Corvo Attano demonstrują kilka spośród nieskończonych, zdawałoby się, kreatywnych połączeń nadnaturalnych umiejętności, oręża i gadżetów, dzięki którym eliminują swoich przeciwników.

Deweloperzy przypominają jednocześnie, że w Dishonored 2 ponownie odegramy rolę dysponującego nadprzyrodzoną mocą zabójcy. Wejdź w świat, w którym zderzają się ze sobą mistycyzm i uprzemysłowienie. Zdecydujesz się wcielić w rolę cesarzowej Emily Kaldwin czy może Cesarskiego Obrońcy, Corvo Attano? Przemkniesz się przez grę niezauważenie, skupisz się na brutalnym systemie walki, a może połączysz obie te metody? Jaką kombinację wyjątkowych mocy, gadżetów i rodzajów broni wykorzystasz do eliminacji wrogów? Fabułę kształtują Twoje decyzje, dzięki czemu każda z pieczołowicie opracowanych misji może zakończyć się naprawdę intrygująco – zachęca do swojej produkcji Bethesda.

Poznaliśmy również pełną listę osiągnięć z Dishonored 2, lecz ostrzegamy, że znajdują się na niejspoilery fabularne. Kto jednak chce mimo wszystko zobaczyć całość, niech przegląda poniższą grafikę:

Dishonored 2 osiągnięcia
Dishonored 2 osiągnięcia
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie