Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dishonored 2 jednak nie opuści Xbox Game Pass

Wygląda na to, że Dishonored 2 jednak nie zostanie usunięte z Xbox Game Pass. Microsoft nie zamierza odpuścić sobie gier Bethesdy.

Oferta Xbox Game Pass stale rośnie. Wczoraj opublikowaliśmy podsumowanie zmian nadchodzących do biblioteki abonamentu i poza pojawieniem się Doom Eternal czeka nas jeszcze jedna niespodzianka.

Przejęcie Bethesdy przez Microsoft zdecydowanie będzie miało wpływ na bibliotekę Game Passa. Z drugiej strony nie byliśmy pewni tego, jakie dokładnie skutki przyniesie transakcja. Okazuje się, że nowym świadectwem przejęcia będzie fakt, że Dishonored 2 nie opuści biblioteki usługi.

Jak do tej pory gra widniała w zakładce „Leaving Soon”, ale już nie możemy jej tam zobaczyć.

Dishonored 2 Leaving Soon PG

Z drugiej strony może być to zwykłym niedopatrzeniem ze strony Microsoftu, jednak szczerze w to wątpię. Usunięcie gry Avalanche w momencie posiadania studia byłoby najzwyczajniej w świecie bezsensowne.

Co ciekawe, nie tylko Dishonored 2 pozostanie w ofercie, choć miało ją opuścić. Podobny los spotkał Panzer Dragon Orta, które również zniknęło z zakładki przeznaczonych do usunięcia gier.

O kolejnych, długofalowych skutkach przejęcia Bethesdy przekonamy się zapewne już wkrótce. Xbox Game Pass to szalenie istotna dla Amerykanów usługa i z pewnością wykorzystają wszystkie dostępne środki, aby stale ją rozwijać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się