Darmowe Beyond Good & Evil już do pobrania

Kolejny prezent od Ubisoftu.

Tydzień temu deweloper poinformował, że udostępni niedługo posiadaczom komputerów PC darmową wersję Beyond Good & Evil.

Jeśli jesteście zainteresowani, produkcję można już pobierać przechodząc na oficjalną stronę Ubisoft Club lub po prostu aktywując tytuł z poziomu aplikacji Uplay (grę znajdziemy wówczas w zakładce Ubi 30). Ważne, by zrobić to w ciągu miesiąca, ponieważ po tym czasie oferta traci ważność.

Przypominamy, że Ubisoft rozdaje od kilku miesięcy darmowe tytuły z okazji trzydziestolecia firmy. W zeszłych miesiącach mogliśmy ściągać The CrewRayman Origins, Prince of Persia: The Sand of Time czy pierwszą część Splinter Cell.

Przed nami jeszcze dwa tytuły, lecz jeszcze nie ujawniono, o jakie gry chodzi.

Beyond Good & Evil 2 potwierdzone

Michel Ancel twórca pierwszej odsłony Beyond Good & Evil potwierdził za pośrednictwem jednego z serwisów społecznościowych, że pracuje nad drugą częścią gry. Już wcześniej na ten temat pojawiały się różne plotki, teraz jednak mamy potwierdzenie od samego twórcy.

Zagrożone gatunki – już są uratowane – gra jest w pre-produkcji. Wkrótce więcej informacji! – napisał Michel Ancel.

Przy okazji opublikował szkic nosorożca, który znany jest z pierwszego Beyond Good & Evil. Czy w takiej formie pojawi się w dwójce? Czekamy na więcej wieści.

michel-ancel
michel-ancel

Nintendo NX dostanie Beyond Good & Evil 2?

Beyond Good & Evil było naprawdę porządną produkcją, lecz zapowiedziany niegdyś sequel nigdy nie ujrzał światła dziennego. W sieci pojawiła się plotka, że Beyond Good & Evil 2 może jednak zostać ukończone dzięki zaangażowaniu Nintendo.

Japończycy podobną akcję przeprowadzili w przypadku świetnego tytułu Bayonetta 2. Platinum Games nie miało wówczas funduszy na skończenie projektu, więc Nintendo zaoferowało pomoc w zamian za ekskluzywność gry dla Wii U.

Czy podobnie będzie w przypadku Beyond Good & Evil 2? Raczej wątpliwe, że odpowiadający za tytuł Ubisoft nie ma kasy i rozgląda się za wsparciem dla gry. Możliwe jednak, że big N szuka tytułów na wyłączność, które zasilą na starcie Nintendo NX. Mogło więc dojąć do porozumienia pomiędzy firmami i rzeczywiście długo oczekiwany tytuł trafi na nieujawnioną jeszcze konsolę.

Źródłem plotki jest niejaki Geno, którego niektóre informacje w przeszłości już się sprawdziły. To on ujawnił m.in. IllumiRoom od Microsoftu. Jak będzie tym razem? Zobaczymy Beyond Good & Evil 2 na Nintendo NX? Czas pokaże…

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: