Nintendo NX dostanie Beyond Good & Evil 2?

0 komentarzy

Chodzą słuchy, że big N wyłożyło kasę na kontynuację świetnej gry z 2003 roku.

Beyond Good & Evil było naprawdę porządną produkcją, lecz zapowiedziany niegdyś sequel nigdy nie ujrzał światła dziennego. Teraz w sieci pojawiła się plotka, że Beyond Good & Evil 2 może jednak zostać ukończone dzięki zaangażowaniu Nintendo.

Japończycy podobną akcję przeprowadzili w przypadku świetnego tytułu Bayonetta 2. Platinum Games nie miało wówczas funduszy na skończenie projektu, więc Nintendo zaoferowało pomoc w zamian za ekskluzywność gry dla Wii U.

Czy podobnie będzie w przypadku Beyond Good & Evil 2? Raczej wątpliwe, że odpowiadający za tytuł Ubisoft nie ma kasy i rozgląda się za wsparciem dla gry. Możliwe jednak, że big N szuka tytułów na wyłączność, które zasilą na starcie Nintendo NX. Mogło więc dojąć do porozumienia pomiędzy firmami i rzeczywiście długo oczekiwany tytuł trafi na nieujawnioną jeszcze konsolę.

Źródłem plotki jest niejaki Geno, którego niektóre informacje w przeszłości już się sprawdziły. To on ujawnił m.in. IllumiRoom od Microsoftu. Jak będzie tym razem? Zobaczymy Beyond Good & Evil 2 na Nintendo NX? Czas pokaże…

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się