A jednak. Beyond Good & Evil 2 potwierdzone

A jednak. Beyond Good & Evil 2 potwierdzone
Newsy PC PS4 XOne

Dobra wiadomość dla fanów pierwszej części.

Michel Ancel twórca pierwszej odsłony Beyond Good & Evil potwierdził za pośrednictwem jednego z serwisów społecznościowych, że pracuje nad drugą częścią gry. Już wcześniej na ten temat pojawiały się różne plotki, teraz jednak mamy potwierdzenie od samego twórcy.

Zagrożone gatunki – już są uratowane – gra jest w pre-produkcji. Wkrótce więcej informacji! – napisał Michel Ancel.

Przy okazji opublikował szkic nosorożca, który znany jest z pierwszego Beyond Good & Evil. Czy w takiej formie pojawi się w dwójce? Czekamy na więcej wieści.

michel-ancel
michel-ancel

Nintendo NX dostanie Beyond Good & Evil 2?

Beyond Good & Evil było naprawdę porządną produkcją, lecz zapowiedziany niegdyś sequel nigdy nie ujrzał światła dziennego. W sieci pojawiła się plotka, że Beyond Good & Evil 2 może jednak zostać ukończone dzięki zaangażowaniu Nintendo.

Japończycy podobną akcję przeprowadzili w przypadku świetnego tytułu Bayonetta 2. Platinum Games nie miało wówczas funduszy na skończenie projektu, więc Nintendo zaoferowało pomoc w zamian za ekskluzywność gry dla Wii U.

Czy podobnie będzie w przypadku Beyond Good & Evil 2? Raczej wątpliwe, że odpowiadający za tytuł Ubisoft nie ma kasy i rozgląda się za wsparciem dla gry. Możliwe jednak, że big N szuka tytułów na wyłączność, które zasilą na starcie Nintendo NX. Mogło więc dojąć do porozumienia pomiędzy firmami i rzeczywiście długo oczekiwany tytuł trafi na nieujawnioną jeszcze konsolę.

Źródłem plotki jest niejaki Geno, którego niektóre informacje w przeszłości już się sprawdziły. To on ujawnił m.in. IllumiRoom od Microsoftu. Jak będzie tym razem? Zobaczymy Beyond Good & Evil 2 na Nintendo NX? Czas pokaże…

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie