beyond-good-evil

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Beyond Good & Evil za darmo do pobrania

Jeszcze trochę o Beyond Good & Evil.

Nie dalej jak kilka godzin temu informowaliśmy o tym, że sam Michel Ancel potwierdził fakt, że pracuje nad Beyond Good & Evil 2, a Ubisoft w tym samym czasie podało, że pierwsza część ląduje właśnie do pobrania za darmo. Ciekawe, czy to przypadek, że właśnie te dwie informacje zbiegły się w czasie? Nam się nie wydaje.

Dla przypomnienia dodamy, że Ubisoft już od kilku miesięcy rozdaje gry z okazji 30-lecia firmy. Do tej pory za darmo można było pobrać takie produkcje jak Prince of Persia: The Sands of Time, Tom Clancy’s Splinter Cell, czy też Rayman Origins.

Beyond Good & Evil 2 potwierdzone

Michel Ancel twórca pierwszej odsłony Beyond Good & Evil potwierdził za pośrednictwem jednego z serwisów społecznościowych, że pracuje nad drugą częścią gry. Już wcześniej na ten temat pojawiały się różne plotki, teraz jednak mamy potwierdzenie od samego twórcy.

Zagrożone gatunki – już są uratowane – gra jest w pre-produkcji. Wkrótce więcej informacji! – napisał Michel Ancel.

Przy okazji opublikował szkic nosorożca, który znany jest z pierwszego Beyond Good & Evil. Czy w takiej formie pojawi się w dwójce? Czekamy na więcej wieści.

michel-ancel
michel-ancel

Nintendo NX dostanie Beyond Good & Evil 2?

Beyond Good & Evil było naprawdę porządną produkcją, lecz zapowiedziany niegdyś sequel nigdy nie ujrzał światła dziennego. W sieci pojawiła się plotka, że Beyond Good & Evil 2 może jednak zostać ukończone dzięki zaangażowaniu Nintendo.

Japończycy podobną akcję przeprowadzili w przypadku świetnego tytułu Bayonetta 2. Platinum Games nie miało wówczas funduszy na skończenie projektu, więc Nintendo zaoferowało pomoc w zamian za ekskluzywność gry dla Wii U.

Czy podobnie będzie w przypadku Beyond Good & Evil 2? Raczej wątpliwe, że odpowiadający za tytuł Ubisoft nie ma kasy i rozgląda się za wsparciem dla gry. Możliwe jednak, że big N szuka tytułów na wyłączność, które zasilą na starcie Nintendo NX. Mogło więc dojąć do porozumienia pomiędzy firmami i rzeczywiście długo oczekiwany tytuł trafi na nieujawnioną jeszcze konsolę.

Źródłem plotki jest niejaki Geno, którego niektóre informacje w przeszłości już się sprawdziły. To on ujawnił m.in. IllumiRoom od Microsoftu. Jak będzie tym razem? Zobaczymy Beyond Good & Evil 2 na Nintendo NX? Czas pokaże…

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%