Masz taką płytę główną? Dostaniesz hit od Ubisoftu za darmo!

Gratisowa gra dla posiadaczy sprzętu popularnego producenta.

MSI po raz kolejny sprzymierzył się z firmą Ubisoft, aby dołączyć do swoich zestawów grę Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands. Kupując wybraną gamingową płytę główną z serii MSI X99/H270/Z270 lub komputer stacjonarny do gier, otrzymasz od firmy MSI darmowy klucz do pecetowej gry Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Deluxe Edition.

W stosunku do wersji standardowej, wersję Deluxe wzbogacono o szereg dodatków do gry, wśród których znalazła się wartościowa broń, narzędzia i inne akcesoria. Dodatkowo, w grze dostępne są ekskluzywne koszulki MSI, które podczas dostosowywania wyglądu postaci w grze, mogą być wybrane przez gracza jako jeden z wielu unikatowych strojów.

Wydana przez firmę Ubisoft gra Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands od momentu swojego rynkowego debiutu uzyskała wiele pozytywnych recenzji. Akcja rozgrywa się w ogromnym, otwartym świecie w Boliwii. W grze Ghost Recon Wildlands, gracze wcielają się w rolę elitarnych żołnierzy, którzy mają do czynienia z wszechmocnym kartelem narkotykowym Santa Blanca. Najważniejszą różnicą pomiędzy najnowszą częścią Wildland, a poprzednią odsłoną gry z serii Ghost Recon jest to, że gracze mają teraz do czynienia z ogromnym, żywym i otwartym światem, który nie tylko oddziałuje na strategię gracza, ale można również na niego wpływać.

Źródło: MSI

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.