Dark Souls II oczarował recenzentów

0 komentarzy

Marzec okazał się wspaniałym miesiącem dla graczy.

Doczekaliśmy się kolejnego wielkiego hitu, zapraszamy do zerknięcia na pierwsze oceny.

Gamespot: 9/10

IGN: 9/10

OXM: 9/10

CVG: 10/10

Kotaku: Yes

Eurogamer: 9/10

GRY-OnLine: 9.5/10

Gamezilla: 10/10

OXM: 8/10

Polygon: 9/10

Redaktorzy chwalą usprawniony system walki, wysoki poziom trudności, a także ogromną ilość zawartości do odkrycia. Cieszy fakt powiązania rozgrywki z fabułą i zastosowania wielu rozwiązań zwiększających komfort zabawy. Mimo tego, że poprzednie odsłony przyzwyczaiły nas do niemałej ilości błędów, to druga część Dark Souls jest ich nieomal pozbawiona.

Wśród ogromnej palety zalet, recenzenci dostrzegli kilka słabszych stron tytułu. Animacja gry nie zawsze jest płynna, a grafika odstaje od dzisiejszych standardów. Przeciwnicy z kolei w niektórych sytuacjach mogliby podejmować bardziej racjonalne działania. Nic nie zmieni jednak faktu, że Dark Souls II to rewelacyjna produkcja i zapewne jeden z silnych kandydatów do miana gry roku. Wersja na PC ukaże się 25 kwietnia.

)

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się