Oto bot, który opisze każde słowo niczym przedmiot z Dark Souls. Dlatego internet jest wspaniały

PS5 - Dark Souls Remastered od From Software
PC Technologie

Muszę przyznać, że najnowsze odkrycie internetu stało się kolejnym powodem, dla którego internet jest wspaniały. Oto bot, który każde słowo zamieni w przedmiot z Dark Souls i nada mu stosowny opis.

Pisarze From Software potrafią stworzyć nierzadko irracjonalne itemy, z jeszcze bardziej irracjonalnymi opisami. Ten bot także.

Gdy Dark Souls wejdzie za mocno

Legendarnej już serii gier of From Software nie można odmówić pomysłów na kreację świata. W każdej części możemy przeczytać setki opisów zdobywanych w grze przedmiotów, które brzmią, jakby reprezentowały zupełnie nowy gatunek literacki. Najważniejsze jednak, że znacznie pogłębiają lore świata gry.

Tak się składa, że teraz każde, nawet najbardziej kuriozalne słowo, może zostać opisane w dokładnie taki sam sposób. Mrocznie, zaskakująco i, co najważniejsze, trafnie. Na Twitterze istnieje specjalny bot, któremu wystarczy wysłać dowolną frazę, a on uczyni z niej coś, co bez problemu mogłoby trafić do naszego ekwipunku w DS.

Choć narzędzie nie jest idealne (miejscami być może wydaje się zbyt dosłowny), to jednak z miejsca stał się jedną z najlepszych rzeczy, które dziś poznałem. Opisy nierzadko wywołują uśmiech na twarzy. No bo przecież „straszna toaleta” została opisana jako „toaleta z ohydną twarzą i ostrymi kłami. Ma tendencję do eksplodowania, gdy jest rozbawiona. Istnieją pogłoski, jakoby dawna użytkowniczka toalety, niegdyś kobieta, była teraz goblinem”.

Z kolei „garść Xanaxu” opisano: „niewielka, niebieska pigułka. Redukuje stres. To ulubiona rzecz osób cierpiących na bezsenność z uwagi na swoje właściwości redukcji strachu. Ich tuzin potrafi uśpić nawet najbardziej niespokojne dusze”.

Świetne narzędzie znajdziecie w tym miejscu. W sam raz, aby przygotować się do premiery nadchodzącego Elden Ring.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie