Wyciekła prawdopodobna data premiery The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me. Wyciekła data premiery
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

To, że The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me przerazi nas w tym roku, było raczej oczywiste. Nowy przeciek wskazuje, kiedy dokładnie może się to stać.

Supermassive Games straszy nas od jakiegoś czasu co najmniej raz do roku – praktycznie zawsze tuż przed Halloween. To wtedy, w miesiącu strachów i duchów, możemy ogrywać kolejne części The Dark Pictures Anthology. Już poprzedni zwiastun nowego The Devil in Me potwierdział, że tytuł ukaże się 2022 roku. Teraz możliwe, że wiemy kiedy dokładnie.

Zaskoczenia raczej nie ma, bo oczywiste było, że dewelopery będą celować w ten sam okres, co poprzednio przy okazji TDP. Oczywiście po drodze dostaliśmy także prześwietne The Quarry. Liczymy, że tym razem twórcy zasięgną niektóre udane pomysły ze swojego wcześniejszego tytułu i oddadzą nam kolejny udany horror.

Niejaki Aggiornamenti Lumia jakiś czas temu „wyciekł” datę premiery Skull & Bones od Ubisoftu oraz możliwość pojawienia się Immortals: Fenyx Rising w Game Passie. Teraz powraca z konkretną informacją na temat wydania The Devil in Me. Nowy tytuł od Supermassive może ukazać się 30 listopada. Wtedy najpewniej poznamy też pierwsze szczegóły na temat kolejnej części antologii.

Na ostatnim zwiastunie nowe The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me wygląda klasycznie przepięknie. Graficznie zapowiada się na najwyższy poziom, ale interesuje nas sama mechanika gry i opowieść. O tym przekonamy się najpewniej wspomnianego 30 listopada. Warto wspomnieć, że w jednej z głównych ról pojawi się popularna aktorka Jessie Buckley, znana m.in. z niedawnego horroru Men.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie