Czekasz na The Last Guardian? Sony traci prawo do znaku handlowego [Aktualizacja #1]

Co to może oznaczać?

Od siedmiu lat wyczekujemy zapowiedzianego niegdyś na PlayStation 3 tytułu The Last Guardian. Czy ta gra kiedykolwiek ujrzy światło dzienne?


Dzisiaj wygasły prawa do oficjalnego znaku towarowego The Last Guardian, a Sony nie złożyło wniosku o jego przedłużenie. Może to oznaczać, że prace nad produkcją zostaną porzucone. To oczywiście najczarniejszy ze scenariuszy, który – miejmy nadzieję – po prostu się nie sprawdzi.

Istnieje przecież możliwość, że Sony postanowiło zmienić nazwę gry i wkrótce ogłosi nową zapowiadając, że tytuł pojawi się na PlayStation 4.

Pamiętajmy również, że trzy lata temu doszło do podobnej sytuacji i wówczas wszyscy też sądzili, że Sony ostatecznie porzuciło znak towarowy The Last Guardian. Firma złożyła jednak podanie o jego przedłużenie, na co miała miesiąc od wygaśnięcia praw do znaku. Czyżby historia miała się teraz powtórzyć?

[Aktualizacja #1]

Francuski oddział Sony ucina wszelkie spekulacje tłumacząc, że The Last Guardian nie zostało skasowane. Gra nadal powstaje i ma się dobrze.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet