Letitia Wright powróci jako Shuri w filmie Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” wstrzymana. Aktorka nadal leczy kontuzję

Prace nad filmem Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zostały oficjalnie wstrzymane. Letitia Wright nadal dochodzi do zdrowia po wypadku na planie.

Ekipa zajmująca się drugą częścią Czarnej Pantery może mówić o prawdziwym pechu. W sierpniu podczas prac na planie wypadkowi uległa Letitia Wright, odtwórczyni roli Shuri. Aktorka zmaga się ze złamaniem barku oraz powikłaniami po wstrząśnieniu mózgu. Z tego względu zawieszono prace nad nowym filmem, a ekipa ma powrócić na plan na początku stycznia.

Opóźnienie na planie może wpłynąć również na kolejne przełożenie premiery tytułu. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu miała bowiem ujrzeć światło dzienne w lipcu 2022 roku. Obecną datą premiery jest 11 listopada 2022 r., nie wiadomo jednak, czy sytuacja Letitii Wright nie wywoła ponownego przesunięcia.

Aktorka odgrywa obecnie najważniejszą rolę w filmie. Po śmierci Chadwicka Bosemana, który w pierwszym filmie wcielał się w tytułową rolę, stanowisko Czarnej Pantery jest nadal do obsadzenia. Być może obejmie je właśnie Shuri, filmowa siostra granego przez Bosemana T’Challi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%