„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” wstrzymana. Aktorka nadal leczy kontuzję

Letitia Wright powróci jako Shuri w filmie Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Prace nad filmem Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zostały oficjalnie wstrzymane. Letitia Wright nadal dochodzi do zdrowia po wypadku na planie.

Ekipa zajmująca się drugą częścią Czarnej Pantery może mówić o prawdziwym pechu. W sierpniu podczas prac na planie wypadkowi uległa Letitia Wright, odtwórczyni roli Shuri. Aktorka zmaga się ze złamaniem barku oraz powikłaniami po wstrząśnieniu mózgu. Z tego względu zawieszono prace nad nowym filmem, a ekipa ma powrócić na plan na początku stycznia.

Opóźnienie na planie może wpłynąć również na kolejne przełożenie premiery tytułu. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu miała bowiem ujrzeć światło dzienne w lipcu 2022 roku. Obecną datą premiery jest 11 listopada 2022 r., nie wiadomo jednak, czy sytuacja Letitii Wright nie wywoła ponownego przesunięcia.

Aktorka odgrywa obecnie najważniejszą rolę w filmie. Po śmierci Chadwicka Bosemana, który w pierwszym filmie wcielał się w tytułową rolę, stanowisko Czarnej Pantery jest nadal do obsadzenia. Być może obejmie je właśnie Shuri, filmowa siostra granego przez Bosemana T’Challi.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie