Zdjęcia do filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu nareszcie zakończone

kadr z filmu Czarna Pantera
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Wygląda na to, że zdjęcia do filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zostały wreszcie zakończone. Produkcja natknęła się na wiele problemów.

Informacją podzieliła się m.in. pracująca na planie stylistka fryzur Nikki Wright. Z jej opisu wynika, że choć zdjęcia miały trwać 88 dni, kręcenie filmu zajęło łącznie 117 dni – czyli miesiąc dłużej.

Opóźnienia wywołała po części pandemia COVID-19, lecz nie była to jedyna przyczyna, dla której trzeba było przerwać zdjęcia. Niemal pięć miesięcy trwała rekonwalescencja aktorki wcielającej się w rolę Shuri. Letitia Wright uległa groźnemu wypadkowi na planie filmu, w wyniku czego miała złamany bark, a także wstrząśnienie mózgu. Ostatecznie do pracy wróciła dopiero w styczniu 2022 roku. Dokończenie produkcji bez niej byłoby zbyt trudne; po śmierci Chadwicka Bosemana wcielającego się w T’Challę postać Shuri jest bowiem najważniejsza w serii.

Oprócz Letitii Wright jako Shuri na ekranach pojawią się m.in. Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Winston Duke, Angela Bassett, Daniel Kaluuya, a także Florence Kasumba. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu ma ujrzeć światło dzienne 11 listopada 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie