Za darmo od GOG. Łap cyfrowe prezenty do Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Cyberpunk 2077
Newsy PC PS5 Xbox Series

Platforma GOG.com po raz kolejny postanowiła rozdać cyfrowe dobra związane z grą Cyberpunk 2077 oraz nadchodzącym dodatkiem Phantom Liberty. Nowa paczka zawiera więcej darmowej zawartości niż ta, którą rozdawano wcześniej.

Kto czeka na dodatek Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077, już pod koniec tego miesiąca zanurzy się w nowej przygodzie. Tymczasem możemy umilić sobie dni do premiery, pobierając za darmo prezent od GOG.com. Znajdziemy w nim mnóstwo cyfrowych smakołyków. Oto szczegóły.

Cyberpunk 2077 & Phantom Liberty Goodies Collection – pobierz za darmo

Kto chce odebrać paczkę cyfrowej zawartości, poniżej znajdzie link prowadzący do źródełka. Nie musisz posiadać gry, by dostać prezent. Platforma GOG.com już kiedyś rozdawała taki pakiet, lecz jak zaznacza, ten obecny jest uzupełniony o jeszcze więcej zawartości.

Ten wyjątkowy pakiet zawiera najlepszą wcześniej wydaną zawartość z Cyberpunk 2077 i nadchodzącego rozszerzenia, a także nowe grafiki koncepcyjne i tapety Phantom Liberty. Dostajesz również część zawartości dostępnej wyłącznie na GOG. Zrzuty ekranu, kluczowe wizualizacje, cyfrowe tapety, plakaty do wydrukowania, graffiti gangów i wiele więcej — to wszystko jest tutaj!

GOG.com

Jeśli odebrałeś wcześniejszy pakiet w czerwcu, nie musisz pobierać opisywanego tutaj. Twój poprzedni pakiet zostanie automatycznie zaktualizowany o nową zawartość. Kto nie odebrał paczki wcześniej, tę najnowszą i najbardziej wypasioną dostanie za darmo pod tym adresem.

Cyberpunk 2077 - paczka cyfrowej zawartości za darmo.
CP 2077 – paczka cyfrowej zawartości za darmo.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie