Znamy datę premiery aktualizacji 2.0 do Cyberpunk 2077. Masa darmowej zawartości dla każdego

cyberpunk 2077 aktualizacja 2
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

CDPR obiecał, że Cyberpunk 2077 otrzyma duży patch przed premierą dodatku. Studio dotrzyma słowa, bo od pobrania aktualizacji dzieli nas kilka dni.

Kolejne wydarzenie poświęcone grze Cyberpunk 2077 już za nami. Redzi przy okazji Night City Wire wyłożyli karty na stół, pokazali trailery, pogadali i zdradzili ważne informacje o podstawowej wersji gry. Świetny zwiastun dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności możecie sprawdzić w naszym wcześniejszym newsie, z kolei tutaj mamy coś ważnego dla posiadaczy podstawowej wersji gry. Wiadomo już co znajdzie się w aktualizacji 2.0 i jakie dodatkowe rzeczy trafią do DLC. W wielkim skrócie, to będzie kompletnie nowe otwarcie dla gry wydanej w 2020 roku i jest na co czekać.

Po dzisiejszym streamie wiemy też, ile dokładnie czasu pozostało do udostępniania patcha na PC oraz konsolach PS5 i Xbox Series. Pliki instalacyjne zostaną udostępnione 21 września. A więc tak jak obiecano, pojawią się szybciej niż nastąpi premiera Cyberpunk 2077: Widmo Wolności. W tym przypadku aktualizacja jest dostępna za darmo dla wszystkich, ale pamiętajcie, że nie każdy element rozgrywki bądź przedmiot pokazany na trailerach wyląduje w patchu.

Aby doświadczyć przygody Night City w pełnej krasie, trzeba zaopatrzyć się we wspomniane rozszerzenie, które mówiąc na marginesie, nie jest wcale takie drogie. To nie tylko nowa historia i postacie, ale też przedmioty i animacje, dodatkowe zadania i niekończące się kontrakty. Zebrawszy wszystkie nowości w jedną myśl, mamy otrzymać większą swobodę kreowania buildów swojego bohatera i rozwiązywać problemy na mieście w sposób odpowiadający naszej specjalizacji. Propozycje na rozwijanie umiejętności przedstawiono na 3 osobnych trailerach.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie