CD Projekt RED potwierdza, kiedy zobaczymy DLC do Cyberpunka 2077

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności już niebawem dostanie pokaz
Newsy PC PS5 Xbox Series

CD Projekt RED obiecuje, że już niedługo wszyscy będziemy mogli obejrzeć “Widmo Wolności”, czyli dodatek do Cyberpunk 2077. Tyle że kiedy?

“Widmo Wolności” zapowiada się iście rewelacyjnie. Teoretycznie przynajmniej, bo twórcy nie ukrywają, że mierzą wysoko. Docelowo mogą nawet przebić podstawową grę, albo to tylko moje nadzieje? W każdym razie do tej pory nie otrzymaliśmy zbyt wielu szczegółów o nadchodzącym DLC. Był teaser pokazujący Idrisa Elbę, a także wieści o gościnnym udziale Sashy Grey. Co dalej?

Cyberpunk 2077 na Summer Game Fest 2023

Dalej trzeba czekać. Na szczęście nie musimy aż tak zbroić się w cierpliwość, bo CD Projekt RED obiecał, że DLC zostanie zaprezentowane na Summer Game Fest, czyli tegorocznym największym gamingowym evencie. Gdy E3 2023 zostało odwołane, to właśnie wydarzenie organizowane przez Geoffa Keighleya przejęło tę pałeczkę.

Wielu wystawców (wydawców i twórców) wycofało się jednak z E3 i zapewne na SGF też się nie pojawią, bo będą organizować własne konferencje. Przypuszcza się, że w czerwcu odbędzie się wielki pokaz PlayStation. Mimo wszystko na nim nie zobaczymy fabularnego rozszerzenia do CP77. Gracze chcący sprawdzić dodatek w akcji, będą musieli oglądać Summer Game Fest.

Podczas Summer Game Fest: Play Days, będziemy mieli sesje z możliwością zagrania w DLC dla prasy i twórców treści. Planujemy również wiele podobnych możliwości dla naszej społeczności w późniejszym terminie, więc bądźcie czujni.

– informuje na Twitterze konto gry

Wiadomość ta oznacza, że gracze będą mogli zagrać w DLC przed jego premierą. Bezpiecznie można założyć, że skoro firma pojawi się na SGF, nowe materiały z “Widma Wolności” zostaną wtedy zaprezentowane. Na więcej informacji trzeba poczekać.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie