Cyberpunk 2077: Widmo wolności coraz bliżej. Twórcy podgrzewają atmosferę

Cyberpunk 2077: Widmo wolności z darmowym przedmiotem od Amazona
Newsy PC PS5 Xbox Series

Cyberpunk 2077 ma niebawem dostać “największy dodatek w historii CD Projekt RED“. Z tej okazji twórcy zapowiadają… zapowiedź. Chyba bardzo lubią zapowiedzi.

Idris Elba, więcej Keanu Reevesa oraz fabuła skoncentrowana na szpiegostwie i skrytych działaniach brzmią jak cholernie dobre podstawy pod fabułę dla Cyberpunka 2077. Do tej pory tak naprawdę o dodatku nie dowiedzieliśmy się wiele. Niedawno CDPR potwierdziło, że nie doda on wielce pożądanej funkcji, ale na pocieszenie mają coś bardzo ciekawego.

Cyberpunk 2077: Widmo wolności – CD Projekt RED zapowiada zapowiedź

Tym “bardzo ciekawym czymś” jest nowy wpis na social mediach twórców, który… zapowiada zapowiedź. Nie do końca wiem, jak na to patrzeć, ale w ostatnim czasie bardzo popularne jest podgrzewanie atmosfery przed jej pełnym rozgrzaniem. Ja wiem, że brzmi to kuriozalnie, ale nie sposób odnieść wrażenia, że CDPR ma wielkie plany odnośnie do swojego DLC.

Uwaga, uwaga, to nie są ćwiczenia! Od czerwca możecie się spodziewać natężenia informacji o nachodzącym dodatku Widmo Wolności. Bądźcie na łączach!

zajawia CD Projekt RED

Z pewnością wiemy, że nie wiemy nic. Twórcy pokusili się jedynie o zapowiedź nowych informacji już w czerwcu 2023 roku. Wiemy, że nie chodzi o E3, które ostatecznie się nie wydarzy. Spodziewam się jednak pokazu gameplayu, zwiastuna, a także szczegółów dotyczących nie tylko fabuły, ale również i rozgrywki, w końcu liczę na jakieś większe zmiany w stosunku do podstawowej wersji gry. Skoro już niedługo CDPR zamierza mówić nieco bardziej otwarcie o DLC, oznacza to, że premiera faktycznie została zaplanowana na ten rok. Na logikę sugeruje to debiut w okolicach października-listopada, bo z pewnością nie w środku “sezonu ogórkowego”. To jednak tylko moje domysły.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie