Cyberpunk 2077 The Movie zapowiada się naprawdę dobrze. Zobaczcie zwiastun filmu

Cyberpunk 2077 The Movie zapowiada się rewelacyjnie. Oto zwiastun
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy PC Premiery/zapowiedzi PS4 PS5 Xbox Series XOne

Tęsknicie za kultowymi niegdyś machinimami? No to musicie zobaczyć zwiastun filmu Cyberpunk 2077 powstałego na silniku gry. Jest o wiele lepiej, niż sądzicie.

Wróćmy na chwilę do “tych lepszych” czasów, gdy twórcy internetowi prześcigali się w tym, kto zrobi lepszy film na silniku Halo. No cóż – dziś machinimy nie są już tak popularne, ale jeden z fanów Cyberpunka od CD Projekt RED postanowił zająć się stworzeniem filmu osadzonego dosłownie w grze. Jeśli myślicie, że “oj tam, kolejna popierdółka” to srogo się mylicie.

To, rzecz jasna, tylko zwiastun. Nie wiemy, czy finalny efekt prac fana będzie tak samo imponujący. Zwiastuny jednak powstają po to, aby “sprzedać” dany produkt i go rozreklamować. Pod tym względem uważam, że udało się i to bardzo. Zresztą, zobaczcie sami.

Cyberpunk 2077 The Movie to fanowski film powstały na silniku gry. Ze zwiastuna wynika, że będzie przeniesieniem 1:1 głównej fabuły produkcji CDPR, co jest w zasadzie logiczne – w grze są już wszelkie niezbędne kwestie dialogowe i wydarzenia. YouTuber Jack Hunt uczynił tylko z tego film, choć nie wiemy, jak będzie długi. Z trailera wynika, że możemy spodziewać się może nawet pełnometrażowej produkcji. Przekonamy się o tym już 17 września, gdy film trafi do internetu.

Przypominamy, że niebawem premiera wielce oczekiwanego dodatku, Widma wolności.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie