Cyberpunk 2077 z modem Unrecord wygląda obłędnie. Tylko to zobaczcie

Cyberpunk 2077 z modem body cam wygląda wspaniale | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Cyberpunk 2077 doczekał się moda w stylu głośnego FPS-a Unrecord. Dzięki niemu akcję obejrzymy z perspektywy body cam i wygląda to świetnie.

W sieci pojawił się nowy pokaz moda do Cyberpunka 2077, który znacząco zmienia grę. Tym razem chodzi o kompletnie inną perspektywę, utrzymaną w klimacie nagrań body cam, czyli z kamery policyjnej na mundurze. Efekt zniewala.

Cyberpunk 2077 piękne jak Unrecord

Jeżeli nie kojarzycie, to Unrecord jest tą grą, która wygląda tak pięknie, że aż twórcy musieli pokazać, iż zaprezentowany gameplay nie był byle nagranym w rzeczywistości filmem. Cała istota piękna pozycji opiera się na wykorzystaniu niepowtarzalnej kamery body cam, w stylu nagrań policyjnych. Efekt jest naprawdę godny podziwu, a szybko pojawiło się mnóstwo naśladowców.

Teraz stosownej modyfikacji doczekało się nawet Cyberpunk 2077! Polskiego hitowego RPG-a z widokiem à la body cam zobaczycie na nagraniu poniżej. Od razu zaznaczę, że efekt zdumiewa także przez wykorzystaniu paru filtrów i dodatkowych modów graficznych. W zasadzie to wygląda niczym zupełnie inna gra!

Autorem moda jest także sam autor filmu, lecz aktualnie ciężko jest zmienić swoją własną grę, aby wyglądała tak samo. Przede wszystkim mod Unrecord w bardzo wczesnej wersji, dostępny jest do pobrania, ale tylko za pieniądze. Na ten moment nie znalazłem innej alternatywy, więc można albo płacić, albo liczyć na to, że ktoś wypuści podobną modyfikację. Co nie znaczy, że nie możemy zachwycać się prezentacją gry na wideo.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie