GTA Online ze świetnym nawiązaniem do Cyberpunk 2077 i Keanu Reevesa

Cyberpunk 2077 - motocykl
PC PS3 PS4 PS5 X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

W najnowszej aktualizacji do GTA Online pojawił się bardzo interesujący motocykl. Rockstar ewidentnie nawiązuje do Cyberpunk 2077 i zapalonego fana motoryzacji – Keanu Reevesa.

Sprzęcior wygląda świetnie… w sumie to chętnie zwiedziłbym nim ulice Night City.

GTA Online z motocyklem rodem z Cyberpunk 2077

W najnowszej aktualizacji do GTA Online znajdziemy dość interesujący pojazd. Nazwany „Western Reever” motocykl jednoznacznie kojarzy się z Cyberpunk 2077. No i z Keanu Reevesem… i to nie tylko z nazwy!

Osobiście skusiłbym się na określenie tego motocyklu mianem „easter egga”. I nie uważam, aby było to określenie zbyt nad wyraz – spójrzcie na to cacko! Być może w całym swoim jestestwie nie reprezentuje cyberpunkowego klimatu, ale w grze od CDPR znajdziemy bardzo podobne modele pojazdów. Ba, nawet popularny aktor go wyprodukował.

Arch Method 143 to motocykl od firmy Keany Reevesa Arch Motorcycle zajmującej się customizacją jednośladów. To na nim oparto design Arch Nazare, którym można pojeździć także i w samej grze od Redów. I najnowszy Reever w GTA Online kojarzy się dość jednoznacznie z „oryginałem”.

Mowa nie tylko o nieprzypadkowym domyślnym malowaniu, ale również o umiejscowieniu napisów i logotypów. Do tego tylne koła również są niemal identyczne. Rockstar w interesujący sposób nawiązał więc do RPG-a. Jeszcze tylko parę ubrań z gry i powinniśmy śmigać po Los Santos niczym Johnny Silverhand.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie