Cyberpunk 2077 w wersji Game of the Year Edition. Gra będzie sprzedawana po “pełnej cenie”

Cyberpunk 2077 Game of the Year Edition w 2023 roku.
Newsy PC PS5 Xbox Series

Cyberpunk 2077 Game of the Year Edition jest faktem, a CD Projekt RED przygotowuje się do premiery ulepszonej edycji. Przygotujmy się na “pełną cenę”.

Portal Stockwatch.pl informuje o nowej wersji Cyberpunk 2077. CD Projekt RED miało potwierdzić niedawno, że edycja GOTY faktycznie się zbliża. Szczegółów wydania na razie nie znamy, ale deweloperzy planują wydać tytuł w 2023 roku.

Cyberpunk 2077 Game of the Year Edition

W międzyczasie, gdy czekamy na wydanie Wiedźmina 3 w wersji next-gen oraz wyczekujemy premiery pełnoprawnego dodatku fabularnego do CP77, REDzi zapowiedzieli nowe wydanie swojego hitu. Jak informuje wspomniany wyżej portal, do zapowiedzi doszło w trakcie prezentacji na GPW Innovation Day.

To naturalna kolej rzeczy – tak samo było z Wiedźminem, który po obu dodatkach został w końcu wydany jako Game of the Year Edition i w ten sposób funkcjonuje od tamtego czasu na rynku. W tym przypadku można się spodziewać tego samego. To dość oczywiste.

– powiedział szef studia, Michał Kiciński

Okazuje się, że edycja GOTY zawierać ma przede wszystkim DLC Phantom Liberty oraz duży patch, który szykowany jest równolegle z dodatkiem. Nie wiemy na razie, czego dokładnie dotyczy, ale spodziewamy się głównie poprawek stabilności oraz, być może, paru nowych rzeczy w samej rozgrywce.

Docelowa wersja Game of the Year Cyberpunka 2077 będzie właśnie po update i łącznie z nowym dodatkiem. Ta wersja udostępniona zostanie po pełnej cenie. Czego innego tu się spodziewać?

– stwierdził Kiciński

Wiadomo, że całość ma zadebiutować w 2023 roku. Spodziewałbym się tego wydania wraz z premierą Phantom Liberty.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie