Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Crysis Remastered – pierwszy zwiastun i screeny wyciekły do sieci

Crysis Remastered ma zadebiutować już w przyszłym miesiącu, według Microsoft Store, lecz to nie jedyne, co dzisiaj dla Was mamy.

Dopiero co informowaliśmy, że w sklepie Microsoftu pojawiła się karta gry Crysis Remastered, która ujawniła datę premiery tytułu (23 lipca 2020) oraz jego wagę (7,01 GB). Teraz mamy kolejne przecieki – screeny i zwiastun.

Crysis Remastered – jak wygląda?

Serwis DSO Gaming pisze, że w Microsoft Store pojawiły się również pierwsze screeny z oczekiwanego remastera (teraz niedostępne, lecz wrzucamy je poniżej za wspomnianym serwisem), które wyglądają… przeciętnie.

Jeśli spodziewaliście się jakiejś petardy, to widocznie należy ostudzić swoje oczekiwania, przynajmniej co do wersji konsolowych. Bardzo możliwe, że gra rozwinie skrzydła dopiero na PC.

Crytek obiecuje, że Crysis Remastered zaoferuje wysokiej jakości tekstury, nowe efekty cząsteczek, ulepszone oświetlenie, mgłę wolumetryczną, ray tracing i inne bajery wizualne.

W sieci wylądował też pierwszy zwiastun, choć nie jest to oficjalny materiał, lecz kolejny przeciek. Zerknijcie, jak wygląda:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się