Crysis powraca? Wpis Crytek na Twitterze niczym *beep* od CD Projekt RED

Studio Crytek opublikowało na Twitterze krótki i niejasny przekaz, który zwiastuje, że zbliża się coś wielkiego. Od razu mamy skojarzenia z *beep* na twitterowym koncie Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

Pamiętacie, jak w styczniu 2018 roku, po czterech latach braku aktywności, na twitterowym profilu Cyberpunk 2077 pojawił się wpis *beep*? Niedługo po nim polski deweloper zaczął akcję marketingową dotyczącą swojej gry. Teraz podobny zabieg serwuje nam Crytek.

Crysis Remaster czy Remake?

Crytek, po trzech latach ciszy, wrzuca na twitterowe konto Crysis enigmatyczny wpis: RECEIVING DATA. To pierwszy tweet na tej stronie od grudnia 2016 roku. Oczywiście wśród fanów serii od razu pojawiły się euforyczne nastroje i my również jesteśmy pewni, że kroi się jakaś gruba akcja. Seria strzelanek science fiction może przygotować się na jakiś powrót, lecz czy chodzi o remaster jedynki, remake, a może o jeszcze coś innego?

Przypominamy, że wydawaniem serii Crysis zajmuje się Electronic Arts, czyli firma, która z odgrzewanych kotletów nie słynie. Przedstawiciele korporacji wspominali jednak niedawno, że szykują kilka „ekscytujących remasterów ulubionych przez fanów gier”, które mają zostać wydane w roku budżetowym 2021 (czyli do 31 marca 2021 roku). Nie zdziwimy się zatem, jeśli w tym gronie znajdzie się wypasiona i odnowiona wersja Crysis.

Są to jednak tylko domysły, lecz możemy być pewni, że po RECEIVING DATA pojawią się wkrótce jakieś konkrety od niemieckiego dewelopera.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: