Crysis jako sandbox? Crytek pracuje nad dużą produkcją wysokobudżetową

0 komentarzy

Crytek najprawdopodobniej pracuje nad wysokobudżetowym sandboxem. Firma szuka deweloperów do pracy nad nową, dużą produkcją.

Crysis Remastered był zaskakująco trudnym w ocenie projektem. Z jednej strony dostaliśmy naprawdę dobry i piękny remaster, a z drugiej gra delikatnie mówiąc nie działała najlepiej. Produkcja średnio radziła sobie nawet na najpotężniejszych konfiguracjach.

Ostatnie przecieki z Crytek zdradzały jednak, że studio pracuje nad kolejnymi projektami i ma bardzo ambitne plany na przyszłość. Okazuje się, że deweloperzy mogą szykować naprawdę spory projekt, który zaskoczy największych fanów firmy.

Aktualnie trwa rekrutacja na game designera z doświadczeniem w produkcji sandoboxów i gier FPS. Deweloper miałby pracować nad dużą, niezapowiedzianą grą

Czyżbyśmy mieli doczekać się nowej odsłony Crysis w sandboxowym wydaniu? To całkiem możliwe, wszak kolejna odsłona serii w formie korytarzowej strzelanki raczej średnio wpasowałaby się w trendy pasujące na rynku.

Równie dobrze możemy otrzymać jednak zupełnie nową markę, która będzie duchowym spadkobiercą dotychczasowych dokonań firmy.

Jeśli takowy projekt powstaje, to zapewne jest w bardzo, ale to bardzo wczesnej fazie rozwoju. Mimo wszystko niewykluczone, że doczekamy się jego zapowiedzi w najbliższej przyszłości.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się