Counter Strike: Global Offensive – kolejne zmiany wycofane po krytyce społeczności

Dobrze chociaż, że Valve reaguje na głosy swoich fanów.

Ostatnia aktualizacja Counter Strike: Global Offensive była trochę nietrafiona, jeśli chodzi o pewne zmiany, które się w niej znalazły.


Największe wzburzenie graczy wzbudziła broń R8 Revolver, która miała stać się alternatywą dla Desert Eagle. Problem jednak w tym, że nową pukawką można było powalić innych opancerzonych graczy zaledwie jednym strzałem. Parametry rewolweru zostały zatem zmodyfikowane przez Valve w ten sposób, by go osłabić i nieco spowolnić.

Okazuje się, że trzeba było cofnąć jeszcze jedną nowość ostatniej aktualizacji. Update zmniejszył bowiem celność AK-47, M4A4 i M4A1-S przy prowadzeniu ognia ciągłego oraz celność pistoletów podczas poruszania się.

Teraz wszystko powróciło do stanu sprzed aktualizacji. Powód? Valve podkreśla, że w przypadku karabinów chodziło o to, by gracze częściej prowadzili ogień przerywany. Jak wynika jednak z zebranych informacji, nadal większość preferuje ciągłe trzymanie spustu, a zmniejszenie celności przy prowadzeniu ognia ciągłego wpłynęło niezamierzenie również na mniejszą celność… strzelania seriami.

Deweloperzy przyznają, że trochę nie przewidzieli rozwoju sytuacji i obiecują rozważniej analizować wszystko przy kolejnych aktualizacjach. Na plus na pewno należy zaliczyć to, że po uwagach graczy jest szybka reakcja.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • KubenQ

  Jjak nie macie telefonow to pobieracie bluestack czy jakos tak macie na yt i tam pobieracie steam i macie tokena

 • Usuńcie mobilny token nie wszyscy mają dostęp do smartphonów i do pobrania apki a chcą się też powymieniać -.-

  • jwunderdałn

   To prawda, ja natomiast mam dostep do wymian bo mam takie telefon, ale domyslam sie jaki to moze byc problem dla tych, ktorzy nie maja np telefonu badz pieprzonego androida. 🙂

 • Shoucik

  Niech sie zajmna tymi skur….lymi cheaterami a nie broniami

 • Ticco

  Witam mam pewien problem z Counter Strike global offensive po ostatniej aktualizacji tzn. :
  Otóż po 10-15 minutach gry wywala do pulpitu z błędem APPCRASH (Format nie pomogł,pliki lokalne nie pomogły usuwanie folderów nic nie pomogło )
  Jeżeli ktoś się zna jak to rozwiązać proszę o pomoc 😉 !

 • Zróbcie Jeszcze Coś z Tymi wymianami Ze Nie trzeba Mieć zadnej Aplikacji Zaniedługo To Nikt w tego Counter Strike Nie bedzie Grał Zeby sie wymienić trezba czekać jakieś 72 Godziny Albo 7 dni Pojebane

  • 4motion

   zgadza sie jestem za !!

 • Anonim

  Firma która liczy się ze zdaniem społeczności :), a w przypadku np. Riot Games jest odwrotnie

  • Coguare

   jakiś przykład ? Przecież jak jakaś postać jest za silna lub za słaba to dostaje nerfa w przeciągu tygodnia, nie wiem o czym mówisz.

   • daniel

    A np takie że wywala mnei z gry bo nie ma jakiegoś pliku przed tem był patch pewnie wystąpił jakis bug i grajac rankeda musiał sciagac klienta odrazu i wszystko by bylo git gdyby nie to ze dostalem 5 kolejek 20 min za afk, a wina nie lezała po mojej stronie kiedy napisalem do nich odpwiedzili mi ze nic z tym nie zrobia

411 Shares
Share411
+1
Tweet